Відкритий кубок області 2009р

19-20 грудня у Рівному відбувся Відкритий кубок Рівненської області з пауерліфтингу та жиму лежачи. У турнірі взяло участь сорок шість спортсменів з Рівного, Кузнецовська, Березного, Млинова, Корця, Острога, Луцька та Нетішина. У підсумку спортсмени з Кузнецовська здобули перше командне місце. Друге місце посіла команда м.Луцьк. Третє – команда м. Рівне. Абсолютна першість з триборства виглядає так: перше місце - Соколюк Тарас м. Острог ( 667.5 кг.), друге- Савран Валентин м.Млинів (577.5 кг.), третє – Скрипчук Андрій м. Луцьк (620 кг.) Абсолютну першість з жиму лежачи посіли такі спортсмени: Кльок Іван м. Кузнецовськ (205 кг.) – перше місце, Савран Валентин м.Млинів (167.5 кг.) – друге, Дем’янов Сергій м. Луцьк (180 кг.) – третє місце. Вперше виконали норматив Кандидата у майстри спорту України – Тернова Валерія та Скрипчук Андрій. Протоколи Відео зі змагань в розділі відеотека.