Чемпіонат області 2009

Справжня боротьба з гравітацією відбулася 6 – 7 березня в м. Рівне. Це сьомий Відкритий чемпіонат Рівненської області з пауерліфтингу та жиму лежачи. Крім рівнян приїхали позмагатись спортсмени з Луцька, Кузнецовська, Нетішина, Млинова, Острога та Сарн. У змаганнях прийняли участь 52 атлети.

Це означає, що інтерес до силових видів спорту не послаблюється, а популярність пауерліфтингу зростає. Найчисленнішими командами були команда Кузнецовської ДЮСШ, рівненського клубу “Імпульс” та млинівського клубу “Старт”.
Яскравою подією змагань стало побиття рекордів області, які тримались з 1994 року. Рекорд в присіданні був встановлений спортсменом з м. Кузнецовськ Паливодою Віталієм у ваговій категорії до 90 кг. Новий рекорд тепер становить 266 кг. Другий рекорд атлета 271 кг у становій тязі. На цьому встановлення рекордів не закінчилось. Сарненський спортсмен Москвічов Євген у ваговій категорії до 110 кг встановив новий рекорд в становій тязі – 310 кг. А також вперше були виконані нормативи кандидата в майстри спорту України такими спортсменами: Москвічов Євген (м. Сарни), Шостацький Анатолій (м. Кузнецовськ), Соколюк Тарас (м. Острог).
Окрім переможців у вагових категоріях на чемпіонаті визначили кращих із кращих у абсолютній першості в триборстві та жимі лежачи. Трійка переможців у абсолютній першості з пауерліфтингу:
1. Москвічов Євген (735 кг).
2. Паливода Віталій (667 кг).
3. Соколюк Тарас (680 кг).
Абсолютку з жиму лежачи завоювали лучани:
1. Тернов Валерій (230 кг).
2. Царук Роман (190 кг).
3. Дем’янов Сергій (180 кг).

Протоколи змагань http://power.rovno.ua/files/protocols/2009/2009_Obl.zip
афіша змагань - див."Галерея".